fonitec-misyon-visyon

 

 

Vizyonumuz;

Müşteri odaklı, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, yeniliklere sürekli açık, çözüm odaklı çalışan, sürekli olarak fark ve değer yaratan, müşterisinin taleplerini her zaman yerinde ve zamanında karşılayan, sektörde lider bir bilişim markası olmak.

 

Misyonumuz;

Türkiye genelinde, network altyapılarının yönetilmesi, işlevselliğinin ve performansının artırılması, bilişim ve siber güvenliğin sağlanması için gerekli olan kritik network altyapı cihaz ve sistemlerini ülkemizin bilgi teknolojileri ve telekomünikasyon sektörlerine sunmak ve bu sektörlerle sürekli işbirliği içerisinde olmaktır.

 

Temel Değerlerimiz;

İşimizi sadakat ve özenle, söz verdiğimiz zamanda, tam ve eksiksiz olarak yerine getirmek ve hizmet kalitesini ile müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmaktır.

 

 Tel   +90 312 219 46 05
 GSM  +90 532 786 43 99
 Faks +90 312 219 56 16

fonitec-garland-ürünleriGarland Technology, bilgisayar ağlarının görünürlüğünü artıran ağ güvenliği, ağ görselleştirme, ağ performans izleme, network adli bilişimi, derin paket yakalama, veri sızıntısı önleme gibi ihtiyaçlarını gidermek amacıyla trafik toplama, atlatma, bölme, çoğaltma, yük dengeleme, yönlendirme, filtreleme, sanallaştırma ürünleri sunan bir ileri teknoloji firmasıdır.

Devamı...


Fonitec-WildPackets ürünleri  WildPackets, Inc, 1990 yılından bu yana kablolu ve kablosuz network üzerinde trafik analizi yapmak, trafiği optimize etmek,  güvenliğini sağlamak ve adli inceleme yapmak amacıyla çeşitli donanım ve yazılımlar geliştiren bir firmadır.

Devamı...


 
Yukarı