Network analizi için ağdaki linklerin tamamına erişim önemlidir. SPAN portları bunu %100 oranında sağlamayabilirler. Router veya switch asli görevleri olan canlı trafiği yönlendirmek işiyle uğraşırken SPAN portlarına hizmet sunmayı göz ardı edebilir.

Router ve switchler fiziksel katman hatası olan paketleri geçirmezler. Paketi düşürürler ve yeni paket için istek gönderirler. Bu durum problem gidermeyi zorlaştırır.

network-analizorleri

Network analizörleri ağdaki trafiği anlayan, inceleyen ve müteakip incelemeler için toplayan yazılım veya donanımlardır. Bu tür cihazlar genellikle networkte meydana gelen problemlerin çözümü maksadıyla kullanılırlar. Bunu yaparken network kullanımını izlenmesi, network istatistiklerinin toplanarak rapor edilmesi ve daha birçok işlemi yerine getirir.

Network analizör çözümlerimiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 Tel   +90 312 219 46 05
 GSM  +90 532 786 43 99
 Faks +90 312 219 56 16

fonitec-garland-ürünleriGarland Technology, bilgisayar ağlarının görünürlüğünü artıran ağ güvenliği, ağ görselleştirme, ağ performans izleme, network adli bilişimi, derin paket yakalama, veri sızıntısı önleme gibi ihtiyaçlarını gidermek amacıyla trafik toplama, atlatma, bölme, çoğaltma, yük dengeleme, yönlendirme, filtreleme, sanallaştırma ürünleri sunan bir ileri teknoloji firmasıdır.

Devamı...


Fonitec-WildPackets ürünleri  WildPackets, Inc, 1990 yılından bu yana kablolu ve kablosuz network üzerinde trafik analizi yapmak, trafiği optimize etmek,  güvenliğini sağlamak ve adli inceleme yapmak amacıyla çeşitli donanım ve yazılımlar geliştiren bir firmadır.

Devamı...


 
Yukarı