Fonitec Bilişim Danışmanlık Ltd. Şti

FONITEC, Bilişim Danışmanlık Ltd. Şti. network alt yapı ve güvenlik ürünleri konusunda faaliyette bulunmak amacıyla 2008 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

FONITEC, özellikle aşağıdaki alanlarda network alt yapı ürünleri başta A.B.D. ve Almanya olmak üzere yurt dışındaki üreticilerden tedarik ederek müşterilerine sunmaktadır:

  • Network trafik analizi (Network Performance Analysis)
  • Trafik toplama (Aggregation Tap),
  • Trafik atlatma ( Breakout Tap)
  • Trafik oluşturma (Regeneration Tap)
  • Trafik çoğaltma (Replicating Tap)
  • Yük dengeleme (Load Balancer)
  • Trafik yönlendirme (Bypass Switch)
  • Trafik filtreleme (Filtering)
  • Sanallaştırma (Virtualization)

FONITEC, kuruluşundan bu yana, başta Telekom sektörü, GSM operatörleri, Bankacılık ve Finans sektörü, Üniversiteler, Holdingler ve yoğun veri trafiğinin bulunduğu şirketlere ihtiyacı olan network altyapı ürünlerini en makul fiyata tedarik ederek optimum çözümler sunmuştur.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, tedarikini yaptığı ürünlerle ilgili olarak proje desteği, teknik destek, servis ve hizmet desteğini de beraberinde sunmak amacıyla Mayıs 2013’te Ankara ofisini açmıştır.

FONITEC, müşterisinin kurumsal itibarı ve gizliliğine son derece önem veren, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, yeniliklere sürekli açık, çözüm odaklı çalışan, sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı bir firma olarak sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.

Bugüne kadar yürüttüğümüz çalışmalar, bitirilen projeler ve referanslar hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

 

 

 Tel   +90 312 219 46 05
 GSM  +90 532 786 43 99
 Faks +90 312 219 56 16

fonitec-garland-ürünleriGarland Technology, bilgisayar ağlarının görünürlüğünü artıran ağ güvenliği, ağ görselleştirme, ağ performans izleme, network adli bilişimi, derin paket yakalama, veri sızıntısı önleme gibi ihtiyaçlarını gidermek amacıyla trafik toplama, atlatma, bölme, çoğaltma, yük dengeleme, yönlendirme, filtreleme, sanallaştırma ürünleri sunan bir ileri teknoloji firmasıdır.

Devamı...


Fonitec-WildPackets ürünleri  WildPackets, Inc, 1990 yılından bu yana kablolu ve kablosuz network üzerinde trafik analizi yapmak, trafiği optimize etmek,  güvenliğini sağlamak ve adli inceleme yapmak amacıyla çeşitli donanım ve yazılımlar geliştiren bir firmadır.

Devamı...


 
Yukarı