IDS network trafiğini analiz eder ve networkünüzdeki muhtemel tehditlere karşı sizi uyarır. Bu görevin tam anlamıyla verimli olabilmesi için IDS sisteminin networkte akan tüm trafiği görmesi gerekmektedir. Görmediğiniz bir şeyden kendinizi koruyamazsınız! Bu işlemi yaparken networkünüze yeni bir failure noktası eklememeniz gerekmektedir.

Intrusion-Detection-Sistemleri

 

Intrusion-Detection-Sistemleri

 

Garland Technology TAP cihazları bu iş için ihtiyaç duyulan gerekli altyapıyı sağlamak için çözümler sunmaktadır. Bir tedbirlerden tanesi Link Failure Propagation (LFP) özelliğidir. Bu özellikte TAP cihazı bir taraftaki linkin çalışmadığını fark ettiğinde (fail) diğer taraftaki linki kapatır.

Böyle yaparak network yönetim ekibine failure durumunun ne tarafta olduğu bilgisini verir.

IDS altyapı çözümlerimiz için lütfen iletişime geçiniz.

 Tel   +90 312 219 46 05
 GSM  +90 532 786 43 99
 Faks +90 312 219 56 16

fonitec-garland-ürünleriGarland Technology, bilgisayar ağlarının görünürlüğünü artıran ağ güvenliği, ağ görselleştirme, ağ performans izleme, network adli bilişimi, derin paket yakalama, veri sızıntısı önleme gibi ihtiyaçlarını gidermek amacıyla trafik toplama, atlatma, bölme, çoğaltma, yük dengeleme, yönlendirme, filtreleme, sanallaştırma ürünleri sunan bir ileri teknoloji firmasıdır.

Devamı...


Fonitec-WildPackets ürünleri  WildPackets, Inc, 1990 yılından bu yana kablolu ve kablosuz network üzerinde trafik analizi yapmak, trafiği optimize etmek,  güvenliğini sağlamak ve adli inceleme yapmak amacıyla çeşitli donanım ve yazılımlar geliştiren bir firmadır.

Devamı...


 
Yukarı